גמאני – העמותה הישראלית לסרטניים נשיים היא עמותה חדשה וראשונה בישראל המאגדת בתוכה את כלל הסרטנים הנשיים. (שד, שחלה, רחם, צוואר הרחם)

העמותה מעניקה תמיכה ומידע לחולות ומתמודדות עם סרטנים נשיים, קידום ותמיכה נפשית וחברתית למטופלות, הקניית ידע לציבור החולות המחלימות ובני משפחותיהם והסגל הרפואי.

אנו פועלות לאורך כל השנה לייצר שיתופי פעולה, תמיכות ורווחה, פעילויות העשרה והנאה, והעלאת המודעות ל"גילוי מוקדם מציל חיים"

הקהילות שלנו

הקהילות פעילות 24/7 ומהווה תמיכה אינסופית עבור נשות הקהילה. הקהילות מהוות מקור ידע רפואי עצום ומידע המבוסס על סמך ניסיון וידע של אותן נשים.  "זר לא יבין זאת" ואנחנו מבינות בדיוק אחת את השנייה. הנשים נתמכות, נעזרות, שואלות שאלות, מעודדות, משתפות בתהליך. מספרות על הפחדים, הכאבים וכל מה שמתלווה לתהליך הקשה של היותך מתמודדת עם סרטן נשי.

מעבר לשיח הוירטואלי אנו מקיימות מפגשי תמיכה אזוריים וארציים. בכל אזור יש רכזות שמנהלות קבוצות ווטסאפ אזוריות ומארגנות אירועים אזוריים בהתנדבות. כל הפעילות בקבוצה נעשית בהתנדבות מלאה וללא תמורה למנהלות או לרכזות. בקבוצה נוצרות חברויות עמוקות של שותפות גורל ומעגל תמיכה מחבק.

גמאני חליתי בסרטן השד

קהילת תמיכה סגורה לנשים שחלו החלימו או שמתמודדות עם סרטן שד, הקהילה קיימת מעל לעשר שנים ומונה כ-6,700 נשים מתמודדות ומחלימות מסרטן השד. הקהילה מנוהלת בהתנדבות ע"י : שרית מסיקה, מיה אנטמן, שרית צאיג, יפית אלפרסון אלמליח.

גמאני חליתי בסרטן השחלה

קהילת תמיכה סגורה לנשים מתמודדות ומחלימות סרטן השחלה. קיימת כשנה. הקבוצה מונה כ 123 נשים ומנוהלת ע"י מיה רפאלי

גמאני חליתי בסרטן הרחם

קהילת תמיכה סגורה לנשים מתמודדות ומחלימות מסרטן הרחם. קבוצה שהוקמה בימים אלו

גמאני חליתי בסרטן צוואר הרחם

קהילת תמיכה סגורה לנשים מתמודדות ומחלימות מסרטן צוואר הרחם. קבוצה שהוקמה בימים אלו

ארועים ומיזמים

במהלך השנה אנו מקיימות מספר ארועים ארציים שמיועדים לכלל הנשים. וובינרים והרצאות, מגוון סדנאות, הופעות והצגות, מסיבת פורים, מסיבת שבועות, אירוע משותף עם מועדון הארלי דוידסון "גמאני עושה רעש". מסע אופנועים שמעורר מודעות ועושה הרבה רעש. מטרת האירועים להעלות מודעות ללכת להבדק כי "גילוי מוקדם מציל חיים" ולתמוך בנשים שמתמודדות עם מחלת הסרטן.

גמאני מוסרת פיאה

מיזם התנדבותי של השאלת פיאות ללא עלות. המאגר נמצא בביתה של אחת המנהלות. בנות שמסיימות טיפולים מוסרות את פאתן ,שלרוב מגיעה לאלפי שקלים, למען בנות חדשות שמתחילות טיפולים.

גמאני רצה

מיזם ספורט חברתי מרגש. מעל ל-50 קבוצות ריצה בכל רחבי הארץ. מאות נשים שמתמודדות עם סרטן נשי נהנות מאימוני ריצה וכושר, שעוזרים להן להיות הרבה יותר בריאות ושמחות. מעל ל-60 מאמנות ומאמני ריצה וכושר, מהשורה הראשונה של אנשי המקצוע בישראל, מתנדבים לאורך כל השנה.  במיזם מתקיימים אירועי ספורט שונים לרווחת הנשים, להעלאת מודעות. בנוסף מחזור ראשון של מתאמנות נבחרות קיבל מלגה לקורס מאמנות ריצה במכללה האקדמית וינגייט וכיום הן מאמנות קבוצות ברחבי הארץ.

קמפוס גמאני

ידע זה כוח. מגוון של הרצאות מעשירות ומונגשות עם מיטב הרופאים והמומחים בנושאים שונים בהתאם לצרכים שעולים מתוך הקהילות.

גמאני בטבע

מיזם הפותח בפני קהילת המחלימות מסרטנים נשיים אפשרות לריפוי באמצעות שהייה בטבע, כוללת פעילויות שונות ומגוונות: טיולים, סדנאות בחיק הטבע, סדנאות של מלאכות עתיקות כגון: קליעת סלים וגילוף בעץ, גינון טיפולי, ליקוט, בישול שטח ועוד.

 אנחנו כאן מעגל נשים עוצמתי
אחת למען השנייה